Блог про сео
Як створювати якісні огляди продуктів

Запропонувати іншу тему
Якісні посилання з головних в shared.domains

Інформація оновлена 30 квітня 2023 року

Огляди продуктів у SEO – це спосіб створення контенту на сайті, спрямованого на просування конкретних товарів чи послуг у пошукових системах. Огляди містять докладний опис характеристик продукту, його переваг та недоліків, а також думки експертів чи користувачів. Мета оглядів продуктів у SEO – привернення уваги цільової аудиторії, збільшення трафіку на сайт та підвищення конверсії. Крім того, огляди продуктів можуть підвищити авторитет сайту в пошуковій видачі та покращити його позиції в результатах пошуку.

Огляди продуктів – це не тільки огляди товарів (ніша e-commerce), але також огляди місць, книг, фільмів, організацій тощо – загалом огляд будь-якої сутності. Сайти, які здебільшого складаються з оглядів продуктів, зазвичай є сайтами-афіліатами, і монетизують свій проект. за рахунок партнерських програм. Саме тому найчастіше якість контенту на такому сайті дуже висока, оскільки вебмайстри намагаються зайняти якнайкращу позицію для більш високого заробітку.

Як створювати ревію продуктів: рекомендації Google

Конкретні рекомендації Google щодо створення контенту типу огляд продуктів можна знайти на сторінці write high quality reviews. Для мене цінними та зрозумілими стали такі моменти:

Як добре підсумувала стаття Оновлення оглядів Google за 2021 -2023 роки: що сталося? Лілі Рей, насправді рекомендації Google для творців оглядів включають різні поради, пов'язані з підтвердженням того, що рецензент дійсно проводив час з продуктами і дійсно експерт в цій ніші.

Замість висновків

Працюючи у висококонкурентній ніші, я точно можу сказати, що не завжди якісний контент є гарантією високих позицій. Можна зробити контент кращим, ніж у конкурентів, але при цьому ранжуватися гірше. Тому що поки що нікуди не подівся фактор посилань і трасту домену. При цьому взаємодія цих трьох елементів оптимізації (зовнішні посилання, прокачування сайту в цілому і хороший контент на конкретно взятій сторінці) точно роблять ймовірність попадання в топ вищою. Тому якщо ви можете використовувати такий інструмент як якісні огляди на своєму сайті, то чому б цьому не приділити максимальної уваги?

Підтримуємо своїх!🇺🇦

Мій колега-сеошник став на захист України і зараз збирає на спорядження побратимові. Кожна гривня важлива!

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.