Блог про сео
Огляд сервісу Linkbox.Pro

Запропонувати іншу тему
Протестувати linkbox.pro зі 100 безкоштовними кредитами

Linkbox.pro - це сервіс, який надає сео-фахівцям комплексний набір інструментів для аналізу та менеджменту своїх лінків. Основна функція linkbox.pro - аддурілка, тобто сервіс для індексації урлів, проте крім цього Лінкбокс надає інші зручні інструменти, корисні для сео-оптимізації.

Лінкбокс: коротка інформація про сервіс

Вебсайт: https://linkbox.pro/
Юридична інформація: Компанія локалізована в Україні, Харків.
Мови: російська
англійська
Варіанти оплати: Visa та MasterCard - WayForPay
Інструменти: ✅ Аддурилка
✅ Перевірка зворотніх посилань
✅ Перевірка урлів на наявність в індексі
✅ Перевірка посилань та індексації у Google та Яндекс через API
✅ Аналіз анкор-листа
✅ Моніторинг зворотніх посилань.
Підтримка: ✅ Пошта - [email protected]
✅ Контактна форма
✅ Telegram
Партнерська програма: так, 100 credit ($1)
Можливість протестувати інструмент безкоштовно: так
Ціни (за 1 url): ✅ Add Url Google - $0.01
✅ Check Page Index - $0.003
✅ Link Check - $0.001
✅ Domain / Page Trust - $0.005

Огляд послуг у linkbox.pro

Лінкбокс надає комплекс послуг для менеджменту лінків. Опишу кожен із них.

Індексування лінків (аддурилка)

Основна функція linkbox.pro – допомогти сео-фахівцям проіндексувати сторінки їхніх сайтів або сторінки донорів. Цей сервіс називається аддурилка або індексатор або просто сервіс для індексування. Технологія індексування linkbox.pro описана в розділі запитань і відповідей: вони створюють внутрішню сторінку на трастовому домені з відповіддю сервера 301, перенаправляючи бота на той урл, який потрібно проіндексувати.

Щоб запустити кампанію з індексування лінків, додайте список урлів, вкажіть акцептор (щоб попутно можна було запускати інші процеси, наприклад, перевірку посилань), потім виберіть всі посилання, які треба проіндексувати, позначте на панелі пункт "Index backlinks" і натисніть " Start". Після цього запуститься кампанія, її закінчення буде повідомлено на панелі завдань Лінкбокс.

Linkbox: сервіс index backlinks

Перевірка зворотніх посилань

Перевірка зворотніх посилань - це послуга з перевірки наявності вихідних посилань з даної адреси на вибраний акцептор або на наявність даної сторінки з посиланням (іноді можуть видалити не посилання, а цілу сторінку). Потрібен цей інструмент для того, щоб стежити за посиланнями на довгостроковій перспективі.

Щоб запустити кампанію з індексування лінків, додайте список урлів, вкажіть акцептор, потім виберіть всі посилання, які треба перевірити, позначте на панелі пункт Check backlinks і натисніть Start. Після цього ви отримаєте результат зі всіма даними по сторінках (відповідь сервера, наявність вихідних посилань).

Linkbox: сервіс перевірка зворотніх посилань - завдання

Цю задачу можна поставити на потік і регулярно отримувати звіти щодо зміни статусу своїх сторінок-донорів, що дуже зручно, особливо при моніторингу вічних посилань, що відпали (деякі вебмайстри недобросовісно виконують свою частину договору.

Перевірка урлів на наявність в індексі

Ця послуга дозволяє автоматизувати масову перевірку індексації сторінок, щоб розуміти, наскільки ефективною є ваш лінкбілдинг (і усувати проблеми індексації у разі виявлення великої кількості сторінок не в індексі).

Щоб запустити кампанію з перевірки індексації, додайте список урлів, потім виберіть усі посилання, які потрібно перевірити, позначте на панелі пункт Check backlinks indexing і натисніть Start. Після цього ви отримаєте результат з інформацією про наявність сторінки в індексі.

Linkbox: сервіс Check backlinks indexing - звіт

Це завдання також може регулярно виконуватися самостійно, за вказаним розкладом, а інформація про зміни буде надходити на пошту.

Перевірка посилань та індексації в Google і Яндекс через API

Лінкбокс також пропонує інтегрувати за допомогою АПІ дані з панелі вебмайстра Гугл та Яндекс, що дозволить відобразити непроіндексовані сторінки вашого власного сайту, а також вивантажити та моніторити всі вхідні посилання на сайт, які знайшли роботи пошукових систем.

Аналіз анкор-листа та метрик доменів-донорів

Попутно ви можете за допомогою інструментів Лінкбокс моніторити анкор-лист за завантаженими сторінками-рефералами, а також вивантажити метрики доменів-донорів із Moz, Alexa та інших сервісів. Слід зазначити, що це набагато вигідніше ніж оплачувати такі інструменти як Moz, Alexa, Semrush самостійно.

Тут я перерахувала лише основний функціонал Лінкбокс. Користувачі можуть знайти більше інформації про додаткові звіти по своїх беклінках, зареєструвавшись у Лінкбокс і отримавши 100 стартових кредитів на тестування роботи сервісу.

Кілька слів про інші розділи Linkbox

Linkbox не тільки надає ряд інструментів для роботи з беклінками/своїм сайтом, але також веде досить корисний блог, в якому можна знайти інструкції та кейси по роботі з сервісом. При цьому інформація в цих розділах викладена у зручному форматі відеоінструкцій, що наочно демонструє користувачам простоту роботи з сайтом Лінкбокс. Перегляньте відео Структура облікового запису лінкбокс, щоб оцінити простоту інтерфейсу сервісу.

The structure of the Linkbox account

In the video you can see The structure of the Linkbox account.

Linkbox.pro: моє враження та рекомендації

Цей інструмент від крутої української компанії чудово підійде для моніторингу та менеджменту посилань сайтів сео-команд. Linkbox створив буквально всі типи сервісів, які необхідні для оптимального on-page сео. З крутого Лінкбокс - простота інтерфейсу, можливість використовувати інструменти безкоштовно, порівняно невисока ціна послуг. Загалом рекомендую обов'язково протестувати.

Статті по темі

dead or live link checking
Як масово перевірити чи не видалені посилання

icon-propellerads
Що таке аддурілки і як їх використовувати

Підтримуємо своїх!🇺🇦

Мій колега-сеошник став на захист України і зараз збирає на спорядження побратимові. Кожна гривня важлива!

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.