Блог про сеоОбзор рекламної мережі PropellerAds

Запропонувати іншу тему
Протестуйте рекламну мережу Suomzilla

Інформація оновлена 3 березня 2023 року

PropellerAds- це рекламна мережа для рекламодавців та рекламорозповсюджувачів. Найбільший майданчик із непоганими цінами, який перший у списку конкурентів AdSense. При цьому сервіс має набагато зручний інтерфейс і більше можливостей для клієнтів. Зокрема, планка вимог до сайтів рекламорозповсюджувачів є нижчою, а ті теми, які в Adsense заборонені, пройдуть модерацію в PropellerAds.

Реєстрація в PropellerAds: інструкція

Звичайно, розповідати людям у 21 столітті, як зареєструватися на якомусь сайті, може бути безглуздо, адже всі процеси реєстрації ми неодноразово проходили і для особистих міркувань, і для бізнесу. Проте реєстрація у PropellerAds має певні особливості. Є кілька моментів, які обов'язково потрібно мати на увазі тим, хто вперше проходить реєстрацію в PropellerAds:

1. Якщо ви загуглили “PropellerAds” з метою там зареєструватися, зверніть увагу, що щоб дістатись до офіційного сайту цього сервісу, вам потрібно буде проскролити досить багато – приблизно 4-6 рекламних позицій постають перед реальним сайтом Пропелера. І це нормально - бренд PropellerAds став настільки пізнаваним, що конкуренти намагаються перехопити його клієнтів.

Propellerads vs competitors in SERP

2. Вже на офіційному сайті рекламної мережі можна звернути увагу на те, що на сайті можна зареєструватися у двох режимах: як рекламодавець (Advertiser) або як власник майданчика, трафік якого можна монетизувати (Publisher). Важливо вибрати правильний модуль, тому що інтерфейс відрізнятиметься.

Оновлення інформації! З 2022-2023 року паблішерам (рекламорозповсюджувачам) вже потрібно проходити реєстрацію на окремому сайті publishers.monetag. com.

Advertiser or Publisher in PropellerAds

3. При заповненні анкети будь-якого типу будьте чесні - на будь-якому етапі співпраці з майданчиком адміністрація може запросити документальне підтвердження вашої особи, причому ім'я на документах, звичайно ж, повинно співпадати із зазначеним при реєстрації. Також перевіряється та електронна пошта.

SignUp in PropellerAds Verify account PropellerAds

4. Декілька облікових записів на одну компанію створювати не можна. І це не просто рядове правило, яке прописане у Правилах та умовах, але яке можна порушувати. У цьому сервісі справді можуть заблокувати таке порушення, і тоді виведення коштів може стати проблематичним. Зокрема, працівники визначають це порушення за однаковими платіжними даними у різних акаунтах.

Welcome Page PropellerAds

Якщо ти ознайомився з даними особливостями, то тепер можу і дати трохи марного з погляду читача, але корисного для сео контенту - інструкцію з реєстрації в Пропеллер Адс. Вона виглядатиме так:

 1. Перейти на офіційний сайт;
 2. Натиснути кнопку sign up і вибрати тип акаунта (Advertiser - рекламодавець, Publisher - рекламорозповсюджувач);
 3. Заповнити анкету правдивими даними;
 4. Підтвердити пошту.

Можливості в PropellerAds для рекламодавців

PropellerAds пропонує партнерам створювати рекламні кампанії для залучення трафіку та створення конверсій. Доступні різні типи реклами та джерела. Розглянемо докладніші формати реклами.

 1. ✅ Спливаючі повідомлення.
 2. ✅ Мобільне міжсторінкове оголошення.
 3. ✅ Клацніть.
 4. ✅ PropellerAds також пропонує такі розширені опції, як моделі ставок SmartCPA та SmartCPM та ретаргетинг.

PropellerAds пропонує керовані послуги та платформу самообслуговування, де рекламодавці можуть контролювати та оптимізувати свої рекламні кампанії. Доступні установки включають вибір:

 1. ✅ Пристрої;
 2. ✅ Операційні системи;
 3. ✅ Тип підключення - 3G/Wi-Fi;
 4. ✅ Мобільний носій;
 5. ✅ ГЕО, в тому числі і конкретне місто;
 6. ✅ Мова;
 7. ✅ Браузер.

Щодо оплати, мінімальний депозит становить 100 доларів США, який можна прийняти через PayPal, Skrill, UnionPay, Payoneer, банківські картки та банківські перекази.

Формати реклами: Банери, Міжсторінкові оголошення, PopUnder, Відео.

Моделі: CPA, CPI, CPL, CPM, CTV.

PropellerAds для монетизації сайту

Якщо ви бажаєте заробляти на трафіку зі свого сайту, ви можете дозволити на своєму сайті такі формати реклами:

 1. ✅ Спливаючі повідомлення.
 2. ✅ Мобільне міжсторінкове оголошення.
 3. ✅ Мобільний діалог.
 4. ✅ посилання (розумне посилання).
 5. ✅ По кліку.

Ще раз звертаю вашу увагу, що тепер рекоаморозповсюджувачі повинні реєструватися на сайті publishers.monetag.com.

Дуже зручно, що PropellerAds також має власне рішення Anti-Adblock, яке гарантує 99,9% обхід усіх відомих плагінів AdBlock, підтримує всі браузери та збільшує дохід видавця до 50%.

Мінімальна виплата для видавців становить 25 доларів США тільки для PayPal, Payoneer, банківського переказу, Webmoney та ePayments.

Що ще ви отримуєте як видавець:

 1. ✅ Немає вимог до мінімального трафіку.
 2. ✅ Просте налаштування та миттєве схвалення облікового запису.
 3. ✅ Реферальна програма: 5% довічна комісія.

Також якщо ви власник сайту, відвідувачів якого може зацікавити пропелер, залиште своє реферальне посилання та отримуйте 25% зі своїх рефералів.

Якщо Пропеллер не вразив вас своїми можливостями монетизації, читайте статтю як монетизувати свій сайт і вибирайте інший спосіб отримання прибутку зі свого ресурсу.

Швидкі відповіді

Що таке PropellerAds?

PropellerAds - це рекламна мережа для рекламодавців та рекламорозповсюджувачів з широким набором форматів реклами та налаштувань, а також низькими вимогами до трафіку сайтів видавців.

Який мінімальний депозит в PropellerAds?

Мінімальний депозит у PropellerAds – 100 доларів для більшості методів. Для банківських переказів мінімальний депозит становить 1000 доларів.

Яка мінімальна ціна кампанії в PropellerAds?

Мінімальна ціна кампанії в PropellerAds складає 10 доларів (+ податок). При цьому її можна зупинити в якийсь момент, і не витрачені кошти повернуться на рахунок.

Підтримуємо своїх!🇺🇦

Мій колега-сеошник став на захист України і зараз збирає на спорядження побратимові. Кожна гривня важлива!

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.