Блог про сео
Перейти в Suomzilla

Огляд рекламної мережі Suomzilla
Suomzilla – це рекламна мережа з інтерфейсом самообслуговування. Це новий інструмент для управління інтернет-трафіком. Рекламна мережа Suomzilla дозволяє рекламодавцю ефективно вирішувати рекламні завдання, а також заробляти гроші видавцям. Фактично, це ще один конкурент Adsense, який пропонує кращі умови для обох сторін рекламної угоди.

Suomzilla зареєстрована у Фінляндії. Офіційний сайт доступний англійською мовою, що є зручним для користувачів з усього світу. Ви можете звернутися до служби підтримки сайту для уточнення будь-яких питань після реєстрації на сайті, а також написавши .

У цій статті ви ознайомитеся з основними функціями сервісу, прочитаєте про переваги та недоліки платформи. Зміст статті:

Модуль Suomzilla для видавців

Реєстрація в якості видавця модерується вручну. Для реєстрації необхідно залишити адресу електронної пошти та сайт у спеціальній формі. Якщо він [сайт] відповідає системі, ви отримаєте електронний лист про успішну перевірку.

Сайт Suomzilla позиціонує себе як Платформа самообслуговування, а це означає, що жодна із сторонніх рекламних угод не повинна додатково звертатися до менеджера. Так, отримавши схвалення, веб-майстер може самостійно визначити, який тип реклами вони будуть розміщувати. Заявки від рекламодавців можуть оброблятися автоматично.

Виведення грошей для показу реклами для веб-майстрів здійснюється за допомогою банківського перекладу, платіжного сервісу Paxum або системи онлайн-платежей Capitalist. Ціни на розміщення реклами будуть залежати від багатьох факторів: країни, пристрої, операційна система, тип реклами.

Огляд можливостей рекламодавця Suomzilla

Suomzilla має розширений набір інструментів для налаштування реклами. Рекламодавець може вибрати аудиторію на основі таких критеріїв:

Сама платформа гарантує високу якість трафіку завдяки розробленій системі захисту від шахрайства. Це означає, що рекламодавцю не доведеться платити за роботів, які не приносять реальних конверсій. Сайти рекламодавців підібрані вручну, тому Suomzilla може доручитися надійності ресурсів.

Типи оголошень

Наразі замовник матиме 3 варіанти розміщення реклами. Їхні функції описані нижче.

Спливне вікно

Попандер - вид реклами на сайті/додатку, в якому реклама запускається при завантаженні веб-сторінки. При цьому Попандер може повністю закривати вміст вкладки (ефективніше, але й менш зручно для користувача) або відкриватися в бічній вкладці (менш ефективно, але не дратує користувача).

Push-сповіщення

Push-сповіщення – це рекламні оголошення, які розсилаються на настільні комп'ютери, мобільні пристрої та планшети. Push-сповіщення можуть надсилатися лише тим користувачам, які підписалися на сайт видавця та дали на це дозвіл. Тому обсяг трафіку може бути трохи нижчим порівняно з Попандером, але у нього може бути краща конверсія.

У Suomzilla цей формат складається з двох зображень, назви бренду та назви. Рекламодавець повинен придумати найефективніший тип оголошення та заголовок, щоб привернути увагу користувача.

Нативна реклама

Нативні оголошення — це один із найефективніших типів реклами з високим коефіцієнтом конверсії. Така реклама органічно вписується на сторінки сайту і має вигляд «рекомендації». Найкраще вибирати сайти для нативної реклами тематично дуже підходящі для продукту рекламодавця.

Щоб зрозуміти, який з варіантів реклами працює краще, рекламодавцеві пропонується зручна статистика з максимально докладними даними про трафік та кліки. Я рекомендую протестувати різні варіанти реклами, щоб дізнатися, що принесе більше конверсій.

Push-сповіщення та нативні оголошення можна запускати у двох режимах: CPC (ціна за клік) та CPA (ціна за дію).

Ціни та мінімальний платіж

Мінімальний депозит для рекламодавця складає 100 євро. Поповнити рахунок можна в особистому кабінеті після того, як ви зареєструвалися та підтвердили свою пошту. Акаунт рекламодавця також модерується.

мінімальний депозит в Suomzilla

На сайті є розділ для ознайомлення з цінами на всі види реклами для різних країн та пристроїв. При цьому, якщо порівнювати з основними конкурентами рекламного сервісу, ціни набагато нижчі.

Способи оплати Suomzilla

Рекламодавець може внести депозит за допомогою банківського переказу, платіжної системи Paxum або системи онлайн-платежів Capitalist.

Моя оцінка Suomzilla

Suomzilla - хороший майданчик для реклами та просування проектів, а також вигідний спосіб монетизації сайту за допомогою трафіку. Якщо одна з цих цілей вас цікавить, рекомендую зареєструватися на сайті і протестувати їх функціонал. На мій погляд, ручна модерація проектів, які пропонують рекламодавці, гарантує якісний трафік і, як наслідок, хорошу конверсію. Це відрізняє Suomzilla від рекламних мереж, які пропонують ботів з неякісних сайтів без реального трафіку.

З іншого боку, Suomzilla поки не пропонує стільки варіантів реклами, скільки відоміших конкурентів бренду. Більш зручні методи оплати відсутні. У будь-якому випадку, згодом усе це буде вдосконалюватися, а поки що Suomzilla, як новий проект, може похвалитися більш доступними цінами.

Моя оцінка:

Швидкі відповіді

Які види реклами доступні в Suomzilla?

На даний момент є 3 типи реклами: Popunder, Push, Native.

Чи всі зацікавлені видавці можуть зареєструватися на платформі?

Ні. Сайти видавців модеруються вручну, що гарантує високу конверсію.

Яка статистика доступна у Suomzilla?

Для всіх типів профілів доступна повна статистика щодо трафіку в режимі реального часу або за вибраний період.

Підтримуємо своїх!🇺🇦

Мій колега-сеошник став на захист України і зараз збирає на спорядження побратимові. Кожна гривня важлива!

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.