Блог про Seo
Що таке мікророзмітка на сайті

Запропонувати інший термін

Мікророзмітка на сайті - це спосіб додавання структурованих даних до веб-сторінок, щоб допомогти пошуковим системам та іншим автоматизованим інструментам краще зрозуміти та інтерпретувати вміст сторінки. Вона використовує спеціальні коди або атрибути, які вбудовуються в HTML-код сторінки та містять інформацію про конкретні елементи контенту.

Основна мета мікророзмітки в сео - 1) зробити зміст елементів свого сайту більш зрозумілим пошуковій системі, що в теорії має покращити ранжування; 2) отримати розширенний сніппет прямо в SERP, покращивши таким чином свій CTR (відсоток кліків з видачі по відношенню до показів). На зображені нижче ви можете побачити, наскільки в видачі може відрізнятись сайт з мікророзміткою та отриманніми розширенними результатами, та сайти без мікророзмітки.

сайти в SERP з мікророзміткою та без

Зверніть увагу! Щоб отримати такі розширені результати видачі за допомогою мікророзмітки, вона має бути правильно реалізована. Перевірити правильність мікророзмітки можна за допомогою інструментів від Google та Schema - перевірте свої структуровані дані.

Також зверніть увагу, що деякі типи мікророзмітки можуть давати пошуковим ботам краще розуміння змісту вашого сайту, але при цьому не надаватимуть вашому сайту жодного розширенного сніппету. Інформація про те, яку мікророзмітку підтримує Гугл, ви можете отримати на цій сторінці в довідці.

Існує кілька різних типів мікророзмітки, кожен із яких призначений для різних типів контенту та інформації. Найпоширеніші типи мікророзмітки:

Кожен із цих типів мікророзмітки має свої переваги і застосовується в різних ситуаціях залежно від необхідних даних та платформи, на якій відображатиметься контент.

Джерела: Розмітка структурованих даних, яку підтримує Пошук Google; Перевірте свої структуровані дані

Теги: #мікророзмітка, #розмітка, #структуровані_дані, #schema, #opengraph

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.