Блог про Seo
Що таке ранжування сайту

Запропонувати інший термін

Ранжування - це процес сортування та розміщення релевантних html-сторінок у видачі, виходячи із введеного користувачем запиту та існуючих в індексі сторінок. Мета ранжирування для пошукової системи - це видавати користувачеві найрелевантніший і найбільш якісний результат у верхніх рядках пошуку. Іноді важлива актуальність контенту, якщо, наприклад, новинний запит. Щоб сторінка ранжирувалася (тобто стала видимою в результатах видачі за цільовими запитами), вона повинна бути проіндексована.

Ранжування сайтів та сторінок різниться залежно від гео та деяких інших налаштувань пошуку, також існує так звана персоналізована видача, яка формується з урахуванням попередньої поведінки користувача.

Ранжування сторінок, як заявляє сам Гугл, визначається такими факторами:

Звичайно, це не всі фактори ранжування, насправді їх сотні, або ж тисячи. Повний алгоритм ранжування Гугл не може розкривати, оскільки це приведе до маніпуляції цими факторами.

Джерела: https://www.google.com/intl/uk/search/howsearchworks/how-search-works/ranking-results/

Теги: #ранжування

Повʼязані терміни

icon - seo-dictionary
Сканування сторінки
icon - seo-dictionary
Індексування сторінки

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.