Блог про Seo
Що таке seo-оптимізація

Запропонувати інший термін

Сео-оптимізація - це комплекс робіт, спрямований на покращення позицій веб-сайту в цілому або конкретної сторінки, зокрема у видачі пошукової системи (SERP). Оптимізацію сторінки роблять під певні ключі/кластери. Мета оптимізації – отримання органічного трафіку.

Seo-оптимізація може включати багато аспектів, найчастіше говорять про такі підвиди сео-оптимізації:

Також аспекти сео-оптимізації можна класифікувати відповідно типам робіт: сео-контент, технічне сео, лінкбілдінг (який має теж велику кількість підвидів) і так далі.

Сео-оптимізація виконується відповідно до факторів ранжування. Чим більше ваги має певний фактор у ранжируванні, тим більше ресурсів сеошник має вкладати в оптимізацію цього фактора. Для Google найбільш важливими факторами ранжирування є зовнішні посилання та контент (зміст сторінки). Яндекс, наприклад, велику вагу приділяє поведінковим факторам на сайті.

Джерела: Введення в пошукову оптимізацію від Гугл (російською мовою)
Рекомендації для веб-майстрів від Гугл (російською мовою)

Якщо вас цікавить дана тема, можете також ознайоситись з матеріалом як вивчити сео самостійно.

Теги: #сео-оптимізація #seo-оптимізація

Підпишись!

Так, тобі дуже сподобався контент на сайті, але... ти ніколи ні на що не підписуєшся, вірно? Будь ласка, зроби виняток для мене. Я сильно єбашу для того, щоб сайт не тільки ріс, але також був максимально якісним. Підтримай не проект - підтримай мене в моєму прагненні писати класно.